Усі зміни YouTube після чергового оновлення

Компанія Google повідомила про поліпшення популярного сервісу потокового відео YouTube за допомогою декількох змін. Першою зміною є введення глав відео, які можна побачити відразу ж в результатах пошуку.

Коли ви виконуєте пошук на мобільному пристрої, ви можете заощадити час, не натискаючи на відтворення і не переглядаючи рекламу, просто, щоб дізнатися, про що відео: досить просто натиснути на кнопку списку, щоб побачити заголовки глав відео. Це може дати вам краще уявлення про те, чи варто дивитися відео.

У результатах пошуку в мобільному додатку також буде відображатися фрагмент, який допоможе вам визначити корисний контент.

Друга зміна дозволить вам легше знаходити контент на інших мовах і має розширити одержувані результати. У пошукових результатах з’явилися відеоролики на різних мовах, з перекладеними назвами, описами і субтитрами, що робить результати більш повними.

Нарешті YouTube повідомив, що мобільні пристрої в Індії та Індонезії також отримують результати пошуку з посиланнями на веб-сайти. Це допомагає людям знаходити інформацію, яка може бути недоступна на YouTube.

Розробники заявили, що проаналізують відгуки, перш ніж розгорнути функцію в інших країнах.

Джерело Blog.youtube
Не пропустіть