Ультраширока камера Xiaomi Mi 10 Ultra викривляє реальність

Компанія Xiaomi недавно презентувала свій новий флагманський смартфон Mi 10 Ultra, головною перевагою якого стала флагманська камера. Зараз в мережі з’явились фотографії, зроблені на ширококутну камеру Mi 10 Ultra, і вони дещо бентежні. Нагадаємо, що цей смартфон отримав 142 бали за якість фото в DXOMark, що стало рекордним показником. Загальний результат на DXOMark склав 130 балів.

Нагадаємо, що смартфон отримав ультрашироку камеру на 20 МП з апертурою F/2.2. Раніше стало відомо, що ця камера має найбільший кут огляду серед всіх, представлених на ринку смартфонів.

По ідеї, програмне забезпечення мало виправляти викривлення, але, як можна побачити на реальних прикладах фотографій, вони все одно виходять надто нереалістичними. Геометрія об’єктів неприродна, незважаючи на постобробку фотографії алгоритмами Xiaomi.

Нагадаємо, що Xiaomi Mi 10 Ultra отримав флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 865, OLED-дисплей з частотою оновлення 120 Гц, від 8 до 16 ГБ оперативної пам’яті, від 128 до 512 ГБ внутрішньої пам’яті, акумулятор об’ємом 4500 мАг, швидку зарядку потужністю 120W та швидку бездротову зарядку потужністю 50W. Смартфон коштує від 999 доларів.

Джерело Twitter
Не пропустіть