Укрпошта випустить марку з літаком Ан-225 “Мрія”, а сам літак буде відновлено

Внаслідок повномасштабного російського вторгнення в Україну російськими загарбниками був знищений літак Ан-225 “Мрія”, що був найбільшим літаком у світі. Зараз в “Укрпошті” презентувала нову поштову марку “Українська Мрія”, дизайн якої був створений, як робота для конкурсу “Що для мене Україна?”.

У конкурсі брали участь понад 10000 робіт, а географія робіт була дуже широка: крім України, тут були Австралія, Ізраїль, Італія, Канада, Кіпр, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Румунія і Туреччина. Перемогу вдалося здобути 11-річній Софії Кравчук з Любомля, Волинська область. Її малюнок зображує щасливе майбутнє України, пов’язане з “Мрією”, що летить до зірок.

Ще одна новину, пов’язану з Ан-225 “Мрія”, ми почули від генерального директора ДК “Укроборонпром” Юрія Гусєва. Так, він заявив, що є різні сценарії відновлення “Мрії”, але залишки літака вже досліджуються з ціллю реконструкції та модернізації з допомогою міжнародних партнерів. Інформацію щодо конкретних планів, бюджетів та термінів оприлюднять, коли завершиться процес обстеження залишків літака.


Джерело Telegram

Не пропустіть