Україна показала новітнє озброєння на виставці в Еміратах

21 лютого в Абу-Дабі, ОАЕ стартувала одна з найбільших військових міжнародних виставок озброєння IDEX-2021. Свою експозицію там представив держконцерн «Укроборонпром».

Як повідомили у пресслужбі концерну, Україна представила на IDEX-2021 низку перспективних розробок та готових виробів концерну, наприклад, модель наземного протикорабельного ракетного комплексу «Нептун» і високоточної реактивної системи «Вільха» від конструкторського бюро «Луч», макет розвідувально-ударного безпілотника «Сокіл-300».

В натуральному вигляді відвідувачі могли побачити протитанкові ракетні комплекси «Скіф» та «Корсар». Також на IDEX-2021, яка триватиме до 25 лютого, будуть презентовані можливості танка «Оплот», який за низкою характеристик є найкращим у світі, бойової машини БТР-4 та інші передові розробки підприємств-учасників концерну.

Раніше повідомлялося, що головою наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром» став перший віце-президент Національної академії наук України (НАН) Володимир Горбулін. Відповідне рішення було прийнято на засіданні наглядової ради 8 грудня.

Не пропустіть