Україна – друга в світі за темпами зростання замовлень на AliExpress і в ТОП-10 за продажами

Кількість замовлень українців із AliExpress за 10 місяців цього року зросла на 70% – це вивело Україну на 2 місце за темпами зростання на маректплейсі.

Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

Зазначається, що за загальною вартістю проданих товарів на AliExpress у 2019 році Україна увійшла до топ-10 країн світу.

Укрпошта за три квартали 2019 року вже доставила з Китаю понад 20 млн відправлень, і більшість з них – це товари з інтернет-магазинів. Їх замовляють українці віком 24-35 років, більше половини з яких здійснюють покупки товарів на AliExpress через смартфон.

Що говорить статистика

  • За  10  місяців цього року кількість замовлень з  AliExpress збільшилася на  70%. В  результаті Україна стала другою в  світі країною за  темпами зростання кількості замовлень.
  • Україна увійшла в ТОП-10 країн світу з загальної вартості проданих з AliExpress товарів. За три квартали цього року «Укрпошта» вже доставила з Китаю понад 20 мільйонів посилок, більшість з них – товари з інтернет-магазинів.
  • Під  час розпродажу 11.11 обсяг відправлень виростає на понад 70%.
  • Найчастіше товари з інтернет-магазинів замовляють українці віком від 24 до 35 років, більше половини з них вибирає для цього смартфон.
  • Найпопулярніші категорії товарів – телефони і аксесуари, електроніка, автотовари.
  • Найбільше AliExpress користується популярністю серед жителів Київської, Харківської та Дніпропетровської областей. Саме сюди доставили 56% всіх замовлень.
  • Більше 30% замовлень – це товари вартістю до 2 доларів.

В Укрпошті зазначають, що найбільшим попитом товари з AliExpress користуються серед жителів Київської, Дніпропетровської та Харківської областей. 56% замовлених українцями посилок із Китаю компанія доставила саме в ці регіони.

Стрімке зростання обсягів доставлених відправлень із Китаю ми пов’язуємо із запуском спеціально для AliExpress економ-сервісу доставки без відстеження Cainiao Super Economy для товарів вартістю до 2 дол і сервісу з частковим відстеженням AliExpress Saver shipping для товарів до 5 дол.

Це дозволило продавцям на AliExpress знизити вартість товарів і пропонувати українському споживачу безкоштовну доставку. За даними Укрпошти, більше 30% китайських відправлень – це товари, вартістю до 2 дол“, – сказав перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.

Не пропустіть