У Windows 10 виявили нову проблему

У новій версії Windows 10 May 2020 Update (вона ж версія 2004) виявилася нова помилка. Причому, схоже, вона настільки серйозна, що компанія вже визнала її та повідомила про початок створення патча.

Як виявилося , після установки патча, файли, раніше синхронізовані з OneDrive, виявилися недоступними. У деяких випадках хмара зовсім перестає працювати після установки оновлення. При спробі синхронізації виводиться ось таке повідомлення:

У Microsoft визнали наявність проблеми і заявили, що виправлення буде включено до складу наступного кумулятивного оновлення. Імовірно воно вийде 14 липня. На даний момент корпорація поширює тимчасовий фікс за допомогою інструменту Troubleshooter (Усунення неполадок).

Відзначимо, що інструмент може бути запущений автоматично. Якщо ж цього не відбувається, його можна активувати так: Пуск> Установки> Оновлення та безпека> Усунення неполадок. Після виправлення файли з хмари, як очікується, стануть знову доступними.

Також можна запустити командний рядок і ввести таку команду: reg add HKLM\System\CurrentControlSet\Services\Cldflt\instances /f /v DefaultInstance /t REG_SZ /d “CldFlt”

Потім натиснути Enter. Після цього треба перевантажити ПК, щоб зміни вступили в силу.

Джерело itechua
Не пропустіть