У WhatsApp знайшли уразливість, що дозволяє зламувати месенджер

У WhatsApp виявили помилку безпеки, яка дозволяла хакерам зламувати месенджер за допомогою GIF-файлів. Про це повідомляє CNN.

Злом міг статися, коли користувач відкривав заражений файл в своїй галереї. Після цього хакери могли отримати доступ до його листування. Уразливість виявив дослідник із Сінгапуру з ніком Awakened, який розповів про неї в своєму блозі.

«У нас немає підстав вважати, що проблема торкнулася кого-небудь з користувачів, хоча, звичайно, ми завжди працюємо над тим, щоб надати нашим користувачам новітні функції безпеки», – сказав телеканалу представник WhatsApp.

CNN відзначає, що розробники виправили помилку в останньому оновленні месенджера. Як вказував виявлений баг Awakened, щоб уникнути впливу уразливості, потрібно оновити додаток до версії 2.19.244 або вище.

Як відомо, розробники WhatsApp тестують функцію повідомлень, що зникають. З її допомогою користувачі зможуть вибирати час, через який написані ними повідомлення будуть видалені з чату. Нова функція з’явилася для бета-тестування в новій версії програми (2.19.275.).

Джерело CNN
Не пропустіть