У WhatsApp з’явилося дуже корисне нововведення

На даний момент WhastApp є найпопулярнішим месенджером у світі, але багато фішок конкурентів доходять до нього із запізненням. Так, наприклад, можливість прискорювати відтворення голосових повідомлень була у Telegram вже декілька років, а у WhatsApp вона з’явилася лише з останнім оновленням. Це нововведення буде справді важливим для користувачів, які звикли спілкуватися голосовими повідомленнями.

Починаючи з WhatsApp версії Beta 2.21.9.4, у месенджері є кнопка 1x/1.5/2x при прослуховуванні голосових повідомлень. Ця функція розроблялася вже досить давно, але втілення зайняло багато часу. Досить багато користувачів просили розробників додати її, оскільки ця фішка дозволяє змінити швидкість для перевірки, чи не пропустили ви під час прослуховування голосового повідомлення щось важливе, коли слухали його, та прослухати його повністю, зекономивши час.

На даний момент фішка доступна лише для бета-версії WhatsApp, але вже незабаром вона буде додана у стабільну версію месенджера. Якщо ви приймаєте участь у бета-тестуванні месенджера, лід звернути увагу на те, що оновлення приходить з боку сервера.

Також розробники WhatsApp нещодавно нагадали, що час, виділений на прийняття нових правил використання сервісу, добігає кінця. Вже з 15 травня у всіх користувачів, які не погодяться з новими правилами використання сервісу, будуть обмежені можливості використання месенджера.

Не пропустіть