У всіх моделей Huawei P50 будуть зовсім різні дисплеї

У жовтні минулого року компанія Huawei презентувала новий флагманський модельний ряд Mate 40. Модельний ряд Mate завжди позиціонувався, як флагманські смартфони, які виходили у другій половині року та мали всі найновіші технології, у той час як модельний ряд P стабільно виходить на півроку пізніше і є, скоріше, оновленням Mate з фокусом на дизайнерський аспект. Зараз у Мережі з’явилися дані про наступне покоління Huawei P50.

Згідно з новими даними, модельний ряд Huawei P50. включатиме декілька моделей, як це було і в минулих поколіннях – Huawei P50, Huawei P50 Pro та Huawei P50 Pro+. Що цікаво, у всіх трьох моделях будуть використовуватися дисплеї різної форми. Варто також згадати, що компанія Huawei змінила вигляд фронтальної камери, яка тепер буде розташована по центру, причому у всіх трьох моделях. Це виглядає відчутно красивіше, ніж попередні рішення компанії, а також покращує збільшує видиму для користувача область.

Серед них усіх найбільш звичним буде Huawei P50 – він отримає дисплей з трішки загнутими гранями, як у Samsung Galaxy S20. Середня модель, Huawei P50 Pro, буде оснащена так званим “дисплеєм-водоспадом” зі загнутими з двох сторін гранями, а Huawei P50 Pro+ отримає дисплей, який буде загнутим з чотирьох сторін. Нагадаємо, що до цього у Мережі з’явилися рендери Huawei P50 Pro, завдяки яким нам стало відомо, що смартфон отримає задню панель, яка буде нагадувати рішення з модельного ряду Huawei P40. Крім цього, стало відомо, що в основній камері нового флагмана буде застосована пропрієтарна технологія рідких лінз.

За роботу флагманських Huawei P50, Huawei P50 Pro та Huawei P50 Pro+ буде відповідальний флагманський п’ятинанометровий чіпсет Kirin 9000 власного виробництва компанії Huawei. Цілком можливо, що для міжнародного ринку може вийти версія на флагманському чіпсеті MediaTek через те, що кількість чіпсетів Kirin 9000 буде недостатньою.

Джерело Gizchina
Не пропустіть