У Viber з’явилася нова корисна функція

Система для платежів Visa спільно з Raiffeisen Bank Aval запустили новий сервіс для платежів в рамках Viber, одного з найпопулярніших месенджерів України. Сервіс буде називатися “ON Money”, ним можна буде користуватися, щоб оплачувати послуги через гаманці Apple і Google, а також просто розплачуватися за покупки в мережі.

Директор департаменту продуктів для приватних клієнтів Raiffeisen Bank Aval розповів, що для початку роботи з даними платіжним сервісом досить скористатися чатом в Viber, де можна знайти публічний аккаунт банку. На даний момент ON Money доступний більш ніж двом мільйонам клієнтів Raiffeisen Bank Aval, але пізніше його зроблять доступним всім бажаючим.

Для розробників даного сервісу в пріоритеті безпеку месенджера, яка є ключовою для будь-якого роду фінансових структур – про це повідомили представники Viber.

Картка даного платіжного сервісу буде доступна всім бажаючим, які користуються месенджером Viber і зареєстровані за номером якогось з українських операторів мобільного зв’язку. Карту можна буде відразу ж використовувати. Всі послуги сервіс ON Money надаватиме згідно з ліцензією Національного Банку України.

Це не перша ініціатива по запуску платіжної системи в рамках месенджера. Таке вже зробив WhatsApp в деяких країнах, де він надає кредити по рекордно низьких процентних країнам, а в Китаї месенджер WeChat і його знаменита система QR-кодів є чуть-ли не головною і найзручнішим способом оплати.

Не пропустіть