У Viber з’явилась нова корисна функція – повідомлення, що зникають

Популярний месенджер Viber додав нову цікаву функцію. У новій версії програми з’явиться можливість налаштовувати зникаючі повідомлення у звичайних чатах. Ця послуга вже доступна для українських користувачів.

Як раніше повідомляли у Viber, послуга стала доступною після оновлення месенджера. Як зрозуміти, що вам доступна нова послуга? В особистих чатах ви побачите значок таймера.

При відправці повідомлення з текстом, відео, фото або будь-яким іншим файлом користувач зможе встановити таймер на кілька секунд, хвилин, годин або днів. Автоматичний відлік часу до видалення повідомлення буде запущений відразу ж після того, як одержувач його побачить.

Для створення зникаючого повідомлення потрібно натиснути на значок годинника в нижній частині чату і вибрати час, після закінчення якого пост зникне.

Ми зробимо зникаючі повідомлення доступними для звичайних чатів з двома учасниками. Ця функція з’явилася в Viber в 2017 році в рамках “секретних” листувань. Згодом ми переконалися, що подібну міру забезпечення конфіденційності, включаючи відправку повідомлення, коли співрозмовник робить скріншот зникаючого повідомлення, краще додати і в звичайні чати. Таким чином ми стаємо ще на один крок ближче до звання найбезпечнішої платформи для спілкування”, – зазначив операційний директор Rakuten Viber Офір Еял.

Не пропустіть