У месенджер Viber додали нову функцію

У спільнотах Viber додали можливість реакції на повідомлення

Корпорація Rakuten, яка є розробником популярного месенджера Viber, повідомила про те, що у нього найближчим часом буде додана можливість реагувати на повідомлення, причому вона з’явиться у спільнотах Viber. У Всесвітній день емодзі, який пройшов сімнадцятого липня, в офіційній спільноті месенджера провели опитування серед користувачів з різних країн, щоб дізнатися, яку емодзі найчастіше використовують користувачі, а вибирати можна було серед емодзі “серце”, “сміх”, “шок”, “сум” чи “злість”.

Результати опитування показали, що найпопулярнішим емодзі серед українських користувачів стало “серце”, яке обрали 56 процентів учасників опитування. Наступним по популярності емодзі став “сміх”, який набрав 33 проценти, а решта емодзі розділили між собою інші 11 процентів. Тепер ці емодзі стали доступними, як реакції на повідомлення у месенджері Viber.

Механіка реакцій залишилась такою самою, як в чатах – слід затиснути сердечко, розташоване біля кожного повідомлення, після чого слід буде вибрати одну з запропонованих реакцій (будуть доступні всі ті самі емодзі, які приймали участь в опитуванні). завдяки цьому у користувачів будуть розширені можливості для демонстрації свого ставлення до того, що вони отримали.

Не пропустіть