У травневому оновленні Windows 10 зникли деякі додатки і функції

Після більш ніж року тестування з використанням Windows Insiders оновлення для Windows 10 травня 2020 року було нарешті випущено для основних користувачів 27 травня 2020 року. Апдейт представляє низку нових функцій і поліпшень, але компанія також прибрала деякі застарілі можливості.

Зокрема пропала популярна функція «Windows To Go», яка дозволяє ОС завантажуватися і запускатися з накопичувачів USB. Вона була представлена Windows 8 і підтримувалася в Windows 10 аж до оновлення October 2018 Update. Застаріло її визнали рік тому.

Розробники видалили вбудовані додатки Messaging і Mobile plans. Додатки збережуться в пристроях з підтримкою стільникового зв’язку. Голосовий помічник Cortana також втратив низку функцій, в тому числі пошук і відтворення музики, управління розумним будинком і деякі інші речі, не пов’язані з продуктами Microsoft. З версії Windows 10 2004 зникла й бібліотека Companion Device Framework, що використовувалась для управління фітнес-трекером Microsoft Band.

Microsoft зараз також тестує оновлення Windows 10 21H1, яке, як очікується, вийде в першій половині наступного року з орієнтованими на споживача функціями і поліпшеннями призначеного для користувача інтерфейсу.


Джерело windowslatest

Не пропустіть