UPG_price_d+m

У Telegram з’являться анімовані смайлики, але не з ICQ

І ще кілька корисних функцій. Але про довгоочікуване сортування чатів і здійснення відеодзвінків немає жодної згадки

Компанія Telegram випустила нову бета-версію свого клієнта для iOS – вона отримала цифровий індекс 5.10. Ентузіасти з профільного каналу Telegram Beta знайшли в ній кілька ще не анонсованих нових функцій – це свідчить про те, що практично зі стовідсотковою ймовірністю їх реліз відбудеться зовсім скоро. Одне з ключових нововведень – анімовані смайлики (не плутати зі стікерами).

У Telegram 5.10 beta при відправці одного смайла в повідомленні (без тексту) деякі «обличчя» автоматично отримують анімацію. На жаль, вони не схожі на знамениті смайлики з месенджера ICQ – «жовті смайли» в Telegram намальовані в сучасному стилі (Emoji), як і звичайні смайли.

Також в новій бета-версії Telegram для iOS з’явилася довгоочікувана функція попереднього перегляду відео в мініатюрі над тимчасовою шкалою.

Крім цього, месенджер від Павла Дурова тепер дозволяє відсилати повідомлення без звуку (щоб не турбувати співрозмовника) – для цього необхідно затиснути кнопку відправки повідомлення (зі значком стрілки) і вибрати «Відправити без звуку».

Користувачі, які не хочуть бачити анімацію стікерів, зможуть відключити її в налаштуваннях свого клієнта.


Не пропустіть