У США з’явилися спеціальні TikTok-маєтки

Правда, дозволити їх собі можуть люди із доходами як у зірок

Як стало відомо, в США з’явився новий вид нерухомості – спеціальні TikTok-маєтки. Їх також називають контент-будинками і будинками-об’єднаннями. У них молоді блогери збираються для спільного проживання та створення контенту.

Через блискавичне зростання популярності TikTok, популярні блогери цього сервісу були змушені шукати собі відповідну локацію для зйомок, яка одночасно з цим могла б виступати у якості житла, повідомляє Bloomberg. Саме таким типом нерухомості і виступають контент-будинки, до яких у блогерів, між іншим, є певні вимоги.

Так як інтер’єри таких будинків використовуються як фон при створенні контенту, необхідно, щоб він був максимально красивим, але при цьому відповідним для зйомок. У ньому також повинен бути ліфт, басейн, величезне число спальних кімнат, власна парковка, а також просторі кухні і зони для відпочинку. Окремим пунктом найчастіше йде необхідність наявності “прекрасних видових характеристик” житла.

Повідомляється, що середня ціна таких будинків знаходиться на тому рівні, який можуть собі дозволити лише зірки соцмереж з доходом від 30 до 50 тис доларів на місяць.

Джерело Bloomberg
Не пропустіть