У нових ноутбуків Samsung камера буде розміщена під дисплеєм

Технологію представлять пізніше цього року.

У той час як багато компаній вже продемонстрували свої прототипи смартфонів з підекранною селфі-камерою, Samsung тільки працює над цією технологією. Прийшов час похизуватися успіхами — компанія Samsung Display розмістила на своїй сторінці в китайській соцмережі Weibo відео, в якому демонструється ноутбук з камерою під дисплеєм.

OLED-панелі, які демонструються на відео, не призначені для смартфонів — швидше за все, спочатку вони з’являться в майбутніх ноутбуках компанії. Використання технології розміщення камери під дисплеєм дозволяє пристрою мати мінімальні рамки з усіх боків і досягати співвідношення екрану до корпусу 93%.

Примітно, що товщина OLED-панель складає всього 1 мм, а вага — 130 грам. Інші подробиці щодо нової технології поки що зберігаються в секреті. Тому на якому ноутбуці будуть встановлені екрани Blade Bezel від південнокорейського технологічного гіганта, неясно.

Ресурс Gizmochina стверджує, що нова технологія буде представлена ​​пізніше цього року. Фахівці також посилаються на звіт AndroidCentral, в якому стверджується, що Galaxy Z Fold 3 стане першим смартфоном компанії, в якому селфі-камера буде розміщена під дисплеєм. Очікується, що пристрій буде випущений в другій половині цього року

Джерело Gizmochina

Не пропустіть