У нових iMac не буде очікуваної фішки

Очікувалося, що компанія Apple цього року презентує повністю оновлені iMac. Це логічно з кількох причин: по-перше, моноблоки вже досить давно не отримували змін у дизайні, і по-друге, до цього спонукає перехід на нову платформу Apple Silicon. Що цікаво, iMac, скоріш за все, отримає не Apple M1, а вже оновлений Apple M1X або Apple M2, які повинні бути презентовані цього року.

Згідно з новими даними, цьогорічні iMac не будуть оснащені Face ID. Нагадаємо, що у Мережі раніше з’являлася інформація про такі плани компанії Apple, але їх вирішили відкласти. Можливо, Face ID з’явиться у iMac вже в наступному поколінні, тобто через декілька років, але від цього актуальне не стане менш інноваційним у порівнянні з попереднім.

У першу чергу нові iMac будуть відрізнятися від актуального покоління дизайном, адже у нього будуть відчутно тонші рамки, корпус в стилі Apple Pro Display XDR та нову підставку. Крім цього, в них очікуються оновлені дисплеї і, зрозуміло, нові платформи власного виробництва компанії Apple.

Чутки про Face ID у комп’ютерах Mac ходять вже не перший час, і особливо це би було актуально для iMac, адже у нього немає сканера відбитків пальців ні на самому корпусі, ні у комплектній клавіатурі, і єдиним способом розблокування залишається пароль. На жаль, з цим нововведенням доведеться трохи зачекати.

Не пропустіть