У мобільному додатку YouTube з’явилися нові налаштування відтворення відео

Компанія Google презентувала нове оновлення свого додатку для мобільних платформ Android та iOS. Оновлення відбувається на боці сервера, тому оновлення до останньої версії YouTube не гарантує появи нововведень, але вони повинні з’явитися у всіх самі по собі вже незабаром.

До цього у мобільному додатку YouTube були можливості вибрати роздільну здатність з усіх можливих варіантів, а також варіант “Auto”, який встановлював якість відтворюваного відеоконтенту в залежності від швидкості інтернету. Тепер, у меню “Якість” при відтворенні відеоролика доступні аж чотири опції – “Auto”, “Higher picture quality”, “Data saver” та “Advanced”.

Перша опція працює, як і раніше, а режим “Higher quality” використовує більше трафіку, але пропонує зображення у кращій якості, щоправда, інколи навіть при відтворенні через Wi-Fi при справді високій швидкості підключення може встановлюватися якість 720p. При цьому режим “Data saver”, навпаки, зменшує роздільну здатність відео до 480p, але стрімінг продовжується у 720p при переключенні з “Higher quality”, якщо швидкість інтернету дозволяє. У меню “Advanced” можна вибрати всі варіанти налаштування роздільної здатності для відтворення.

Найгіршим у цьому оновленні є те, що у режимі “Advanced” можна вибрати налаштування лише для конкретного відео, і їх не можна зробити налаштуваннями за замовчуванням. У налаштуваннях за замовчуванням можна вибрати лише один з трьох варіантів: “Auto”, “Higher picture quality” або “Data saver”, але можливості

Не пропустіть