У мережі з’явився список смартфонів Xiaomi, які можуть першими отримати новеньку MIUI 12

До їхнього числа примудрився затесатися навіть Xiaomi Mi 8

Останнім часом мережею шириться все більше чуток про прийдешнє оновлення фірмової оболонки Xiaomi – MIUI 12. Деякі інсайдери стверджують, що її покажуть лише восени поточного року, при цьому враховуючи, що весь світ зайнятий боротьбою з коронавірусом, цілком ймовірно, що плани компанії можуть змінитися. Але навіть не дивлячись на це, в мережі з’являються все більш свіжі витоки – анонімні джерела опублікували список смартфонів Xiaomi, які можуть першими отримати новеньку MIUI 12.

Звичайно, до “першої хвилі” зобов’язані будуть потрапити найсвіжіші пристрої бренду: Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro. Але, як не дивно, не забула Xiaomi і про флагмани торішні: MIUI 12 в числі перших отримають і Xiaomi Mi 9 з Mi 9 Pro, а також субфлагман 2019 року в особі Xiaomi Mi 9 SE. Крім цього, компанія порадує і власників Xiaomi Mi 8, випуск якого відбувся в уже далекому 2018 році.

До того ж серед тих, хто отримає доступ до оновлення, значаються такі пристрої від Xiaomi і Redmi: Mi CC9 Pro, Mi CC9, Mi CC9e, Mi Mix 3, Mi Mix 2s, Mi Mix 2, Redmi K30, Redmi K20 Pro, Redmi K20, Redmi 8 Pro, Redmi Note 8, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi 8, Redmi 8A, Redmi 7 і Redmi 7A.

Джерело GIZMOCHINA
Не пропустіть