У Києві з’явився мобільний додаток порівняння і замовлення різних служб таксі

3 грудня 2019 р. вперше в Україні запустився онлайн-сервіс «Taximer», який допоможе користувачам послуг таксі зрівнювати ціни і ймовірність подачі авто у різних служб, що дозволить заощадити час і гроші.

Про додаток

«Taximer» дає змогу порівняти усі служби таксі по наступним критеріям: вартість поїздки, ймовірність подачі авто, рейтинг. Також є smart-сортування, яке враховує усі ці критерії разом.

Зараз в Україні на ринку таксі працює величезна кількість служб, зокрема у Києві їх понад 150. В той же час, цінова політика постійно коливається та залежить від різних факторів – попит, клас авто, погодні умови та інше. Користувачеві послугами таксі важко визначити, яка саме служба в даний момент буде для нього найоптимальнішою. Тому усі ці параметри проходять аналіз у додатку «Taximer» в реальному часі на момент створення заданого маршруту. Це створює максимально комфортні умови при виборі перевізника.

Переваги «Taximer»:

  • Інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс програми;
  • Можливість замовляти різні служби таксі в одному додатку;
  • Прогнозування ймовірності подачі авто;
  • Можливість одночасного підрахунку вартості по всім службам;
  • Можливість незалежної оцінки служб;
  • Використання рейтингів;
  • Наявність різних функції («попереднє замовлення», «кур’єр», «перевезення тварин» тощо);
  • Можливість замовити авто для іншої людини.

І що дуже важливо – тільки пасажири можуть впливати на рейтинг служб таксі у додатку. Адже він будується на основі їхніх відгуків про поїздки.

Як користуватися

Користувач має змогу побачити розрахунок вартості поїздки різними службами таксі, підключених до сервісу, обрати потрібний варіант і замовити поїздку.

Покроково:
1. Задати параметри поїздки.
2. Ознайомитися з доступними службами.
3. Порівняти рейтинги та відгуки.
4. Обрати службу.
5. Очікувати на подачу авто.
6. Залишити відгук про здійснену поїздку.

Скачати додаток можна за посиланням: для аndroid – taximer.Android , для іos – taximer.IOS. Уся додаткова інформація для пасажирів і служб таксі розміщена на сайті taximer.com.uaНе пропустіть