Київстар, Vodafone, Lifecell: стало відомо, у кого з операторів найшвидший мобільний інтернет

“Велика трійка” найбільших українських мобільних операторів: “Київстар”, Vodafone і lifecell – постійно конкурують за лідерство на українському ринку. Нещодавно стало відомо, хто з них став найкращим за швидкістю інтернету в другій половині 2020 року – дослідження було проведено незалежною компанією Ookla, результати з’явилися на сайті SpeedTest.

За підсумками 3 і 4 кварталів 2020 року, кращим оператором по швидкості мобільної мережі в Україні стала компанія Vodafone із середнім показником швидкості (Speed ​​Score) 30.85. Середня швидкість завантаження в мережі оператора – 29,38, середня швидкість передачі – 14,10. До речі, за підсумками другого півріччя 2019 року, Speed ​​Score в мережі Vodafone становив 20,7.

Згідно з інформацією компанії, протягом року обсяг спожитого трафіку в мережі оператора виріс в 1,4 рази – середній клієнт витрачає понад 5 ГБ трафіку щомісяця. За оцінками компанії Ookla, швидкість в мережі Vodafone виросла на 32%.

На другому місці в рейтингу швидкості розташувався “Київстар”, Speed ​​Score якого склав 26,14 Мбіт / сек. Останнє, третє місце зайняв lifecell, швидкість мережі якого склала 14,49 Мбіт / сек.

Середня швидкість завантаження протягом другого півріччя 2020 року в Україні склала 25 Мбіт / секунду.

Джерело itechua
Не пропустіть