У iPhone 13 будуть всі головні фішки Samsung Galaxy S21

Компанія Samsung презентувала свій флагманський модельний ряд Galaxy S21, який отримав багато фішок, але ключовими для всіх трьох моделей стали три фішки, які відрізняють їх, наприклад, від iPhone 12 – піддисплейний сканер відбитків пальців, дисплей з підвищеною частотою оновлення та камера з хорошим зумом. Зараз стало відомо, що всі ці фішки будуть у новому поколінні iPhone, яке може вийти під назвою iPhone 13 або iPhone 12S.

Як повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на інсайдерів, у нових флагманських iPhone буде піддисплейний сканер відбитків пальців, який стане альтернативним способом (на даний момент ним є Face ID, який використовує систему датчиків True Depth, розміщену у вирізі зверху дисплея у чотирьох останніх поколіннях флагманських iPhone). Нагадаємо, що ця фішка вже досить давно присутня у флагманських Android-смартфонах.

Ще однією важливою фішкою нових iPhone стане наявність дисплеїв з частотою оновлення 120 Гц. Очікувалось, що такі дисплеї отримають ще iPhone 12 (моделі Pro та Pro Max), але, за інсайдерськими даними, партнери не змогли поставити Apple відповідні контролери у достатній кількості, тому з цим доведеться зачекати до наступної осені.

Також iPhone 13 повинен отримати покращену камеру, основний акцент буде зроблений на покращений зум. Очікується, що модуль основної камери iPhone 13 буде включати телефото сенсор з можливістю 5-кратного оптичного наближення, при цьому гібридне наближення буде ще більшим. Решта фішок камери iPhone 13 поки залишаються невідомими.

Не пропустіть