У Генштабі розповіли про навчання бійців застосовувати кулемет FN MAG: його характеристики

Озброєння Збройних сил України поповнилося єдиним американським кулеметом М240. Він є модифікацією легендарного бельгійського кулемету FN MAG. Про це розповіли у Генеральному штабі ЗСУ.

“Тривають навчання із застосування його в підрозділах Збройних Сил України. Кулемет показав себе дуже зручною і влучною зброєю”, – йдеться у повідомленні.

Характеристики кулемета М240:

Цей кулемет може вести вогонь як з сошок, так і з використанням збройового станка, а також встановлюватись на бойову техніку. Він перебуває на озброєнні в арміях Ізраїлю та США. У бою він показав повну перевагу над попередньою моделлю М60, адже він надійний та легкий в обслуговуванні.

В базовій модифікації кулемет М240 комплектується складаними сошками, пістолетною рукояткою із спусковим гачком, а також прикладом.

Зверху він оснащений відкритим прицілом з рейкою типу Picatinny, яка дозволяє встановити нічні та оптичні приціли.

Живиться кулемет за допомогою розсипної металевої стрічки. Під стволом розташований газовідвідний вузол та газовий регулятор, який дозволяє керувати темпом стільби.

В Запорізькій ТРО в захваті від нового озброєння. “Кулемет показав себе дуже зручною, влучною зброєю, кулі потрапляють саме туди, куди задумав воїн. Дякуємо країнам-партнерам за підтримку!”, – кажуть бійці.

 


Джерело Генштаб ЗСУ

Не пропустіть