У джейлбрейку Chimera з’явилася підтримка iOS 12.3 beta і старих пристроїв

Хакери Electra Team випустили оновлену версію джейлбрейк-утиліти Chimera. У неї додана підтримка пристроїв з процесорами Apple A7 і A8 на базі iOS з версії 12.1.3 до 12.2. Крім того, тепер підтримуються деякі бета-версії iOS 12.3. Які саме — залежить від конкретного пристрою і збірки, але відомо, що підтримки beta 6 не передбачено.

Раніше Chimera підтримувала тільки процесори A9, A10, A11 і A12, але розробники розв’язали проблему сумісності більш ранніх чіпів в оновленні 1.2.4. Це означає, що тепер можна зламувати старі пристрої, в тому числі iPhone 5s, 6 і 6 Plus. На жаль, у цій утиліті залишилися певні обмеження, наприклад, з її допомогою можна зламувати iPhone XS, XS Max і XR, а також iPad Pro 2018 року на базі iOS 12.2, але можливий злом цих пристроїв на iOS 12-12.1.2.

Разом з Chimera встановлюється магазин Sileo для встановлення та оновлення різних додатків і тем оформлення. На відміну від Cydia, Sileo оптимізований під нові версії iOS і працює швидше. Chimera – напівприв’язаний джейлбрейк, тобто він збивається кожні 7 днів і після кожного перезапуску пристрою.


Не пропустіть