У Clubhouse стався витік розмов частини користувачів

Через сумніви у безпеці соцмережі користувачам радять завжди зважати, що розмови можуть записуватись.

У Clubhouse стався витік розмов частини користувачів. Про це пише Bloomberg з посиланням на пресслужба соцмережі.

Цими вихідними хтось із користувачів виклав на сторонньому сайті розмови з кількох кімнат Clubhouse. Дослідники зі Стенфордського центру з вивчення політики щодо інтернету (Stanford Internet Observatory, SIO) радять користувачам Clubhouse спілкуватися з розрахунком на те, що всі розмови записуються.

У соцмережі заявляють, що вже заблокували користувача та ввела нові заходи безпеки. Проте експерти вважають, що повністю виключити ймовірне повторення подібних витоків розмов компанії не вдастся.

«Clubhouse не може давати жодних обіцянок щодо конфіденційності для розмов, що проводяться в будь-якій точці світу», – сказав Алекс Стамос, директор SIO та колишній керівник служби безпеки Facebook.

За словами Стамоса, Clubhouse базується на стартапі Agora, що базується в Шанхаї. Він проводить більшу частину внутрішніх операцій та обробку трафіку та аудіо. Залежність соцмережі від китайської компанії викликає занепокоєння щодо конфіденційності, особливо щодо громадян Китаю та дисидентів, які можуть думати, що їхні розмови поза межами державного нагляду.

Agora, у свою чергу, заявила, що не може коментувати протоколи безпеки або конфіденційності Clubhouse і наполягає на тому, що не зберігає і не передає особисту інформацію жодному зі своїх клієнтів (Clubhouse є лише одним з багатьох).

Джерело detector.media
Не пропустіть