У Apple AirTag виявлено серйозний недолік

Першим користувачам вже вдалося протестувати нові геолокаційні мітки AirTag, які дозволяють власникам відстежувати місцезнаходження своїх речей. Один з найбільш корисних потенційних сценаріїв використання – відстеження багажів у аеропорту, і такий сценарій вже, звісно, також був протестований.

Згідно з відгуками користувачів AirTag, які вже спробували такий сценарій, їх справді можна використовувати для відстеження багажів у аеропорту, але відстеження не працюватиме, якщо ваша валіза рухається на конвеєрній стрічці. Проблема в тому, що таке відстеження працює лише тоді, коли предмет, до якого прикріплена AirTag, рухається повільно, а конвеєрна стрічка рухається достатньо швидко, щоб відстеження стало неможливим.

Слід також звернути увагу на те, що чутки щодо того, що AirTag не можна буде використовувати з багажем через заборону на використання літій-іонних акумуляторів з боку авіакомпаній, насправді лише чутки. Річ у тім, що у AirTag використовуються одноразові елементи живлення CR2023, які не підпадають під такі заборони.

Apple AirTag, щоправда, все-таки можна використовувати з багажем конвеєрній стрічці у випадку, якщо вона зупиняється – тоді відстежити багаж буде досить легко. Крім цього, можливі випадки, коли багаж спрямовують у камеру зберігання негабаритного багажу, і у такому випадку його також можна буде відстежити.

Не пропустіть