У App Store тепер буде більше реклами

У Мережі починає з’являтися інформація про те, що компанія Apple планує збільшити кількість реклами у магазину програмного забезпечення App Store. Так, її будуть демонструвати на вкладці “Сьогодні”. Відповідні блоки будуть відтворюватись під назвами додатків.

Окрім цього, рекламні оголошення можна буде побачити під пунктом “Вам також може сподобатися”, де будуть рекламуватися схожі додатки. У Apple зазначають, що рекламні оголошення будуть містити лише схвалений з боку App Store контент, і все працюватиме з дотриманням усіх стандартів конфіденційності та безпеки.

У пошуку App Store та на сторінках додатків усі рекламні блоки будуть виділятися синім кольором, щоб їх можна було відрізнити від інших рекомендацій. Тестування нового способу реклами розпочнеться вже найближчим часом, але у яких країнах буде доступною така реклама, поки невідомо. Нагадаємо, перша реклама з’явилася в App Store ще у 2016 році, а у вересні в Apple почали надсилати користувачам запити на відображення персоналізованої реклами.


Джерело The Verge

Не пропустіть