Twitter тестує новий спосіб відображення зображень у стрічці на iOS і Android

Більше ніякого кадрування, принаймні коли справа доходить до окремих зображень.

Наступного разу, коли ви будете переглядати стрічку в Twitter на своєму телефоні, ви помітите невелику, але суттєву зміна в тому, як сервіс обробляє зображення. Платформа тестує новий спосіб відображення повнорозмірних картинок з невеликою групою користувачів iOS і Android, дозволяючи їм бачити зображення в їх оригінальному співвідношенні сторін.

Щоб зберегти послідовність в стрічці, Twitter обрізав всі зображення, відмінні від 16:9. Якщо твіт містить тільки одне зображення і має відносно стандартне співвідношення сторін, користувачам не доведеться натискати на зображення, щоб побачити його цілком. Теоретично це має спростити перегляд стрічки.

Крім того, компанія оголосила, що вона також тестує функцію, яка дозволяє людям завантажувати зображення з якістю 4K зі своїх iPhone або пристроїв Android. Щоб завантажувати високоякісні зображення, потрібно перейти в розділ «Використання даних» в меню налаштувань і перемкнути відповідний перемикач.

Зміна способу відображення зображень може здатися незначним нововведенням, але вона важлива. За останні кілька років соцмережа отримала багато скарг на те, як вона обробляє зображення.

Коли зміна кадрування стане доступною для всіх користувачів, неясно.

Джерело engadget
Не пропустіть