Twitter працює над відновленням верифікації користувачів

Твіттер працює над новою системою для перевірки користувачів. Про це свідчать зміни в коді програми, помічені  фахівцем з реверс-інженирингу Джейн Манчун Вонг.

Джейнс виявила поле «запит підтвердження» в додатку Twitter в розділі «особиста інформація» налаштувань програми.

Представланики платформи підтвердили цю інформацію, але від більш детальних коментарів відмовилися. У довідковому центрі сервісу компанії як і раніше говориться, що дія програми верифікації призупинена, і що в даний час вони не приймають нові запити.

Тому неясно, коли Twitter може знову відкрити перевірку для користувачів або що може спричинити його повторне впроваждення.

Нагадаємо, у минулому розробники платформи впровадили прапорець, який знаходився поруч з іменами облікових записів, які були підтверджені і  представляли «суспільний інтерес». Спочатку Twitter заявив, що перевірений значок не має на увазі формальное схвалення з боку компанії, проте пізніше представники платформи визнали, що існує деяка плутанина щодо мети і того, що він представляє.

Twitter призупинив верифікацію акаунтів в 2017 році. Це рішення було прийняте після того, як соцмережа зазнала активної критики за підтвердження профілю ультраправого активіста Джейсона Кесслера.


Джерело TheVerge

Не пропустіть