Twitter повідомив, скільки акаунтів зламали в середу

Всього їх 130.

У середу у Twitter був дуже важкий день. Хакери отримали доступ до акаунтів вельми відомих персон і використали це для того, щоб виманити у користувачів гроші. Вчора ввечері компанія повідомила, що на підставі проведеного нею розслідування, атаці так чи інакше піддалося 130 акаунтів.

Відповідно до звітів компанії, хакер, який імовірно стоїть за зломом акаунтів, отримав доступ до інструмента «admin» в мережі компанії.

«Атака була викликана скоординованою соціальною інженерією з боку людей, які успішно атакували деяких наших співробітників, що мають доступ до внутрішніх систем і інструментів», — заявили в компанії.

Злом акаунтів вразив деяких найвідоміших користувачів платформи, в тому числі сайти, присвячені криптовалюті, а також кілька акаунтів знаменитостей, зокрема, Білла Гейтса, Джеффа Безоса, Ілона Маска і кандидата в президенти від Демократичної партії Джо Байдена.

Передбачається, що хакер заробив більше 100 000 доларів.

Нагадаємо, в середу з вищезгаданих акаунтів були опубліковані твіти з ідентичним повідомленням: їх автор закликав відправити йому кошти на біткоїн-гаманець, пообіцявши, що вони будуть повернені у подвійному розмірі.

Джерело engadget engadget
Не пропустіть