Творець легендарної Google Camera розробляє новий фото-додаток

Його випуском займуться творці Photoshop і Premiere Pro

Нещодавно в мережі з’явилася інформація про те, що творець легендарної Google Camera Марк Лівой пішов із Google. Разом з тим, до останнього не було відомо, чим займеться іменитий розробник. А він, як виявилося, просто зараз розробляє новий фото-додаток, що цього разу вийде під крилом Adobe.

Якщо вірити даним інтернет-інсайдера, нова розробка Лівоя буде доступна на більшості сучасних смартфонів, а не лише на девайсах лінійки Google Pixel. При цьому представники Adobe відмовилися називати якісь конкретні деталі, що стосуються проекту, але враховуючи, що на них працює людина, яка розробила портретний режим із використанням одинарної камери, а також технологію HDR+ і режим Night Sight, те, що новий додаток виявиться проривним, не викликає сумнівів.

Нагадаємо, що Adobe останні кілька років не перестає дивувати користувачів новими технологіями. Наприклад, ще в 2016 році компанія представила проект по “редагуванню” заздалегідь записаної звукової доріжки. Під час презентації було продемонстровано, як спікер прямо на сцені змінює вихідне аудіо, змушуючи “розмовляючого” проговорювати слова, які він спочатку не вимовляв.


Джерело GSMArena

Не пропустіть