Турбота про довкілля та універсальний мобільний досвід із новими складаними смартфонами Galaxy

Samsung Electronics ділиться екологічним прогресом підрозділу MX у рамках ініціативи «Galaxy – із думкою про планету»

Samsung Electronics повідомляє про прогрес підрозділу MX (Mobile eXperience) у реалізації свого плану сталого розвитку до 2025 року. Ключові ініціативи охоплюють розробку перероблених матеріалів та впровадження їх у виробництво продуктів; створення більш екологічної упаковки; повторне використання пристроїв Galaxy для зменшення кількості електронних відходів.

З часу представлення свого бачення «Galaxy – із думкою про планету» під час заходу Unpacked у серпні 2021 року, компанія старанно працювала над створенням нових способів переробки й повторного використання ресурсів, що інакше перетворилися б на шкідливі відходи; це мінімізує її вплив на довкілля та стимулює розробку інновацій для збереження планети. І сьогодні Samsung ділиться здобутками своєї екологічної подорожі.

«Samsung вживає комплексних і ефективних заходів, що допомагають захистити людей і планету. Екологічність та інноваційність – це незмінна основа для всього, що ми робимо, – сказав Те Мун Ро, президент і керівник підрозділу Mobile eXperience компанії Samsung Electronics. – Я пишаюся тим, якого прогресу ми наразі досягнули. Водночас цей досвід дав нам змогу продовжувати рухатися до реалізації екологічного бачення з іще більшою впевненістю й непохитністю, ніж раніше».

Більше перероблених матеріалів для Galaxy Fold4 та Galaxy Flip4

Розробка нових перероблених матеріалів – це ключова ідея ініціативи «Galaxy – із думкою про планету». Більше переробки означає, що Samsung зберігає більше ресурсів. І хоч повторне використання матеріалів у пристроях Galaxy породжує безліч викликів, користь для планети, безсумнівно, варта всіх докладених зусиль.

Samsung запобігає потраплянню в океан використаних рибальських сіток, виготовляючи з них матеріали для нової серії Galaxy Fold | Flip та Buds2 Pro

Перероблені рибальські сіті було вперше інтегровано в серію Galaxy S22 в лютому 2022 року, а сьогодні вони застосовуються вже в 11-ти пристроях Galaxy, зокрема в серіях Galaxy Book2 Pro та Galaxy Tab S8. Виготовляючи з викинутих рибальських сіток високопродуктивний матеріал для Galaxy, Samsung сприяє зменшенню забруднення пластиком: щороку викидається 640 тисяч тонн рибальських сіток, які засмічують світовий океан1.

І це лише один приклад успіхів Samsung у розширенні використання перероблених матеріалів для своєї продукції.

90% пристроїв Galaxy, випущених протягом останнього року2, було вироблено із використанням екологічних матеріалів, зокрема перероблених рибальських сіток, вторинної сировини (PCM) та біосмол. Galaxy Buds2 Pro на 90% складаються з перероблених матеріалів3.

Щоб забезпечити загальну якість, безпеку й міцність усіх нових матеріалів для інноваційних пристроїв Samsung, потрібні комплексні інженерні й технічні навички. Компанія планує і надалі інвестувати в дослідження й розробки, щоб отримувати й видозмінювати нові матеріали для пристроїв Galaxy та нарощувати застосування перероблених матеріалів для кожного девайса.

Оновлене пакування продуктів Galaxy

Samsung має на меті до 2025 року повністю відмовитися від одноразового пластику в упаковках мобільних продуктів, і наразі компанія суттєво скоротила його застосування для пакування своїх смартфонів, включно з новими складаними смартфонами Galaxy. Samsung досліджуватиме кожну найдрібнішу деталь у дизайні упаковок у пошуку нових способів відмови від одноразового пластику.

Починаючи із випуску серії Galaxy S22, для пакування флагманських продуктів Samsung використовує 100% переробленого паперу.

У такий спосіб із серією Galaxy S22 та новими Fold | Flip цього року Samsung вдасться врятувати еквівалент приблизно 51 тисячі дерев4

До того ж розмір упаковки Galaxy Flip4 | Fold4 було зменшено на 52,8% та 58,2% відповідно (порівнюючи зі складаними смартфонами Galaxy першого покоління). Зменшуючи упаковку кожного пристрою, Samsung також зменшує свій вплив на довкілля внаслідок зменшеного обсягу транспортування продукції вантажівками, літаками й кораблями. Згідно з оцінками компанії, такий крок допоміг скоротити транспортні викиди вуглецю приблизно на 10 тисяч тонн до кінця 2022 року5. А крім постійного оновлення пакування флагманських смартфонів, Samsung розширить застосування екоупаковки на інші категорії продуктів.

Масштабні заходи для скорочення електронних відходів

Сьогодні як ніколи важливо скорочувати електронні відходи для розвитку сталої економіки, що заощаджує та повторно використовує обмежені планетні ресурси. Згідно з даними Всесвітнього економічного форуму, за 2021 рік утворилося 57 млн тонн електронних відходів, і очікується, що щороку ця цифра зростатиме на 2 млн тонн6.

З огляду на це Samsung розширює програму Galaxy Upcycling, що дарує нове життя старим смартфонам Galaxy. Сервіс Galaxy Upcycling at Home7 за допомогою простого оновлення програмного забезпечення перетворює смартфони Galaxy на корисні пристрої для розумного дому, що полегшують такі щоденні справи, як догляд за дітьми й домашніми тваринами.

Важливою складовою Galaxy Upcycling є не лише турбота про довкілля, а й покращення життя людей. Так, Samsung переробляє вживані пристрої Galaxy на медичне діагностичне обладнання – ретинальні камери EYELIKE™ для надавання офтальмологічної допомоги в малозабезпечених спільнотах. У рамках цієї програми вже було повторно використано сотні пристроїв Galaxy й надано базову офтальмологічну допомогу більш як 13-ти тисячам пацієнтів у В’єтнамі, Марокко, Індії та Папуа – Новій Гвінеї.

Рухаючись далі

Компанія Samsung поставила перед собою чіткі цілі сталого розвитку, застосовуючи відповідні рішення до всіх етапів своєї діяльності. Повторне використання викинутих рибальських сіток для пристроїв Galaxy, відмова від пластику в упаковках чи рух у напрямі повністю безвідходного виробництва й нульового споживання енергії в режимі очікування – крок за кроком Samsung втілює в життя своє бачення «Galaxy – з думкою про планету».

На цьому шляху з’являтиметься ще більше випробувань, але Samsung братиме на себе відповідальність і продовжить звітувати про прогрес своєї місії – творити позитивні зміни й надихати інших долучатися до збереження планети для наступних поколінь.

1 FAO та UNEP.
2 За кількістю моделей. Охоплює смартфони, планшети, ноутбуки й носимі пристрої Galaxy, випущені Samsung з вересня 2021 року по серпень 2022 року в усьому світі. Протягом цього періоду було випущено 37 моделей, 34 з яких містять принаймні один компонент, виготовлений із перероблених матеріалів або біосмоли.
3 За вагою більш як 90% усіх пластикових компонентів Galaxy Buds2 Pro виготовлено з перероблених матеріалів. Загалом у Galaxy Buds2 Pro використано 29 г пластику, що включає в себе більш як 27 г перероблених матеріалів. Кожен із цих компонентів складається принаймні на 20% із викинутих рибальських сіток (океанічного пластику) або з вторинної сировини. Перероблені рибальські сітки використовуються в трьох внутрішніх компонентах кейса: передній частині кронштейна, тримачі батареї, кронштейні-PCB. Вторинна сировина використовується у восьми зовнішніх компонентах. Чотири компоненти в обох навушниках: передній корпус ліворуч/праворуч, задній корпус ліворуч/праворуч. Чотири компоненти в кейсі: зовнішня декоративна частина, верхня частина, внутрішня верхня та нижня частини.
4 Із 30-річної сосни можна виготовити 59 кг паперу.
5 Розраховано на основі стандартів ISO 14040:2006 і 14044:2006 з використанням бази даних Ecoinvent 3.8 для транспортування моделей SM-F700F, SM-F721B, SM-F900F і SM-F936B із Кореї до Європи.
6 Всесвітній економічний форум, «Цьогорічні електронні відходи переважають за розмірами Велику китайську стіну», 18 жовтня 2021 року, https://www.weforum.org/agenda/2021/10/2021-years-e-waste-outweigh-great-wall-of-china/.
7 Наразі доступно в США, Великій Британії та Кореї, доступність може відрізнятися залежно від постачальника. Функція доступна на всіх смартфонах серій Galaxy S, Note та Fold | Flip, випущених з 2018 року (Galaxy S9, Galaxy Note9 чи новіші), що працюють на ОС Android 9 і вище. У майбутньому буде підтримуватися більше пристроїв.

Не пропустіть