Ця новітня твердотільна батарея зможе забезпечити набагато довший час роботи вашого телефону, годинників та навушників

Японська компанія TDK Corporation, відома своїми електронними компонентами, презентувала матеріал для твердотільних батарей зі 100-кратно вищою енергоємністю. Це справжній прорив для смартфонів та носимих пристроїв.

Нова твердотільна батарея від TDK має енергоємність 1,000 Втг/л, що майже у 100 разів більше, ніж у їхніх традиційних батарей. Це дозволить значно збільшити час роботи пристроїв, таких як смартфони, навушники TWS, розумні годинники та кільця.

TDK досягла цього завдяки використанню твердих оксидних електролітів та анодів із літієвого сплаву. Також вони застосували багатошарову ламінарну технологію для збільшення ємності батарей та розширення робочого температурного діапазону. Що важливо, ці нові батареї будуть надзвичайно безпечними завдяки використанню оксидних електролітів.

Компанія має намір замінити традиційні нерозрядні батареї, що відповідає вимогам ЄС щодо використання перезаряджуваних батарей. Це не тільки збільшить тривалість роботи пристроїв, але й зменшить вплив на навколишнє середовище.

TDK планує розпочати масове виробництво нових батарей якомога швидше, хоча точних термінів поки не озвучено.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть