Цукерберг хотів створювати фейкові профілі людей, які не зареєстровані в Facebook

У персональному щоденнику генерального директора Facebook Марка Цукерберга було записано багато ідей щодо потенційних концепцій компанії, серед них — технологія, яка дозволяла б користувачам створювати профілі для людей, які насправді ще не були зареєстровані в соціальній мережі.

Редактор Wired повідомив про те, що він отримав 17 сторінок з щоденника Цукерберга. В них йшлося про так звані «темні профілі» — вони мали б створюватися для людей, які, з якоїсь причини, не стали користувачами Facebook. Будь-хто міг би зареєструвати свого друга в соцмережі, просто додавши ім’я та електронну пошту. Після реєстрації можна було б додати біографічні дані та інтереси.

За словами інсайдера, ідея не обмежилася просто написанням її на папері — була пророблена певна робота зі створення прихованих профілів. Проте Facebook заявив, що не створює профілів для людей, які не перебувають в соцмережі.

Видання також зазначає, що гендиректор Facebook знав, що «темні профілі» можуть викликати проблеми з конфіденційністю. Щоб уникнути цього, він припускав, що вони не будуть відображатися в пошукових системах.

Джерело TheVerge
Не пропустіть