UPG_price_d+m

Ціни на Samsung Galaxy Note 10 розсекретили раніше терміну (Фото)

Буквально днями в мережі з’явилися офіційні рендери Samsung Galaxy Note 10, а зараз стала відома ціна на новий пристрій.

Роланд Квандт, відомий мережевий інформатор, дізнався про ціну нового смартфона від співробітників різних магазинів. Причому магазини знаходяться в різних регіонах і ціна може трохи відрізнятися.

Базова версія Galaxy Note 10 буде продаватися за 999 євро, що відповідає ціні на S10 +. Новий пристрій отримає 256 ГБ вбудованої пам’яті, що в два рази більше, ніж у флагмана минулого року.

Про-версія буде коштувати 1149 євро (81 000 рублів), а головна відмінність Note 10+ від звичайного Note 10 полягає в діагоналі дисплея – 6,7 дюйма проти 6,3 дюйма, а також додаткових датчиків у головній камері.

Офіційна презентація смартфона призначена на 7 серпня в рамках щорічної конференції Galaxy Unpacked 2019. Також відомо, що смартфон отримає виріз в дисплеї для камери з застосуванням технології Infinite-O, дактилоскопічний сенсор в дисплеї і процесор Snapdragon 855 або Exynos 9825 (залежить від регіону продажів).


Не пропустіть