Цікавий компактний смартфон Balmuda зняли з виробництва, компанія постраждала

Наприкінці минулого року японська компанія Balmuda, відома з виробництва мінімалістичних тостерів, представила свій перший смартфон. Він надійшов у продаж у Японії за ціною близько 910 доларів.

Тепер компанія оголосила про припинення продажів компактного телефона. Компанія повідомила, що рішення про припинення продажів було ухвалено через проблеми, про які Balmuda не поширюється. Проте джерела повідомляють, що вони пов’язані з дотриманням технічних стандартів Японії.

Компанія припинила продаж у понеділок, а до вівторка її акції впали на цілих 10%. Можна згадати, що акції компанії дуже зросли, коли вона оголосила про вихід на ринок смартфонів. З того часу акції впали вдвічі.

Balmuda Phone позиціонувався як високоякісний смартфон преміум-класу із компактним дизайном, при цьому його ціна не відповідала начинці. Він отримав 4,9-дюймовий екран, однокристальну систему Snapdragon 765, 6 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Акумулятор мав ємність 2500 мАгод. На смартфон була встановлена ​​операційна система Android 11 із сильно переробленим інтерфейсом.

Крім того, смартфон активно критикувався за його ціну. Можливо, в середньому ціновому класі він би досяг успіху.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть