Топ-3 виробники найфункціональніших смарт-годинників

Головна відмінність розумного наручного годинника від звичайного — кількість функцій. Він не тільки показує час, а й контролює фізичну активність, слідкує за здоров’ям, слугує засобом зв’язку. Різноманітні функціональні можливості — заслуга якісного програмного та апаратного забезпечення. Чим кращі у годинника складники (процесор, екран, вбудовані датчики), тим більше завдань він здатний вирішити.

Потужне та актуальне «залізо» для мініатюрних наручних гаджетів використовують Samsung, Apple, Huawei. Детально про «фішки» Смарт-гаджетів від цих брендів розповідаємо трохи нижче.

Samsung

Купити Смартгодинники Самсунг можна за посиланням https://www.moyo.ua/gadgets/smart_chasy/samsung/. Перша перевага, яка відразу спадає на очі, — широкий вибір. Підібрати модель можна як за технічними характеристиками, так і за візуальними особливостями. Асортимент кольорів приємно вражає, як і вибір ремінців з різних матеріалів.

Брендові гаджети більшою мірою орієнтовані на фітнес (особливо — серія Galaxy Watch Active), але підходять і для використання у повсякденному житті. Дизайнери Samsung надають перевагу круглим формам, тому зовні Smart Watch від Samsung дещо схожі на класичні механічні годинники.

Завдяки спеціальним сенсорам розумні аксесуари дозволяють прислухатися до сигналів організму та ретельно слідкувати за здоров’ям навіть без використання термометрів, тонометрів, пульсометрів. Для виготовлення корпусів та браслетів використовують лише добротні матеріали, які є цілком безпечними. Надійність та довговічність підтверджено сертифікатами якості.

В модельному ряді доступні годинники, сумісні виключно з Android-смартфонами, та універсальні рішення, які можуть також синхронізуватися з IOS. Щоправда, функціональні можливості за умови підключення до «яблучних» телефонів дещо відрізняються.

Apple

Про існування розумних годинників Епл знають навіть люди, далекі від ринку техніки. Залишатися осторонь від Apple Watch неможливо хоча б через їхній «тираж». Бренд щороку виготовляє і продає рекордну кількість аксесуарів, призначених для носіння.

Іміджевість — відмінна риса Смарт-пристроїв Епл. Їхній дизайн — поєднання футуристичних ідей та кращих традицій світу портативної електроніки.

Станом на 2021 рік за плечима у купертинівців вже 7 поколінь стильних та практичних розумних годинників. Крім основних версій доступна серія SE. Це «спеціальне видання», яке приваблює доступною ціною та актуальними технічними характеристиками.

Чесноти годинників Apple з інтелектуальними функціями:

  • фірмова операційна система, яка забезпечує доступ до величезної кількості корисних програм;
  • високий рівень захисту корпусів та дисплеїв від пилу, вологи, механічних пошкоджень;
  • датчики фізичної активності та здоров’я (крокомір, пульсоксиметр, ЕКГ);
  • високий рівень автономності;
  • наявність вбудованої пам’яті та висока потужність використовуваних процесорів.

Huawei

Розробки китайської компанії Huawei також мають кілька вагомих «козирів», тому легко конкурують навіть з продукцією старіших та масштабніших брендів. Одна з причин популярності фірмових розумних годинників — дбайливе ставлення виробника до людських потреб. Інженери Хуавей враховують уподобання та смаки користувачів під час створення новинок. Завдяки цьому на ринку з’являються особливі моделі: бюджетні, зменшені, з нетиповим дизайном.

Для замовлення Смартгодинники Хуавей доступні у магазині https://www.moyo.ua/gadgets/smart_chasy/huawei/. Їхні найголовніші плюси:

  1. Адекватне співвідношення ціни та якості
    Вартість завжди відповідає експлуатаційним властивостям.
  2. Стильне оформлення
    Всі актуальні годинники мають привабливий зовнішній вигляд.
  3. Широкі можливості сумісності
    Гаджети синхронізуються не лише зі смартфонами Хуавей, а й з іншими телефонами на Android та IOS.
  4. Все для спорту та здоров’я. Спортивні режими роблять фізичну активність ефективною, а сенсори (пульсометр, пульсоксиметр, лічильник калорій) — безпечною.

У кожного виробника — свої принади. Об’єднує вищезгадані бренди одна особливість. Мова про прагнення до постійного вдосконалення та розвитку.