Тім Кук попередив про можливий дефіцит деяких продуктів Apple

Генеральний директор компанії Apple Тім Кук попередив, що через проблеми з поставками мікросхем комп’ютери Mac та планшети iPad можуть бути в дефіциті. Про це він розповів під час телефонної конференції, коли у нього запитали про очікування поставок iPad та Mac у другому півріччі 2021 року. Голова Apple сказав, що не може надати детальної інформації, але підтвердив можливі проблеми.

Нагадаємо, що нещодавно Apple опублікувала фінансовий звіт, у якому, окрім росту продаж iPhone, можна побачити також хороший ріст планшетів Apple iPad та комп’ютерів Apple Mac. Виручка за iPad склала 7.807 мільярда доларів (ріст склав 78.7 відсотка у порівнянні з минулим роком), а за Mac – 9.102 мільярда доларів (ріст склав 70 відсотків).

Слід також звернути увагу на те, що паралельно була опублікована заява фінансового директора компанії Apple, Луки Маестрі. За його словами, через зниження поставок iPad та Mac, компанія очікує зниження виручки у наступному фінансовому кварталі приблизно на 3-4 мільярди доларів США.

Не пропустіть