The New York Times видаляє свої статті з Apple News

Видання хоче побудувати прямі відносини зі своїми читачами.

Статті з The New York Times більше не будуть з’являтися в додатку Apple News. Сьогодні видання оголосило про припинення співпраці з компанією. Як стверджує NYT, підхід Apple не відповідає меті The Times — побудувати прямі відносини з платними читачами.

Схоже, проблема полягає в тому, що в той час як інші служби, такі як Новини Google, відправляють читачів на веб-сайти видавців, Apple News зазвичай утримує читачів в додатку.

Видання The New York Times назвало приріст читачів ключовою метою і заявило, що агрегатор обмежував газету в можливостях прямої взаємодії з читачами і надавав мало контролю над бізнесом.

Газета розраховує залучити читачів безпосередньо на сайт і в мобільний додаток, щоб «фінансувати якісну журналістику». На своїх майданчиках компанія зможе «контролювати подачу матеріалу, відносини з читачами і природу своїх бізнес-правил», пояснила Мередіт Накопичує Левін (Meredith Kopit Levien), головний операційний директор компанії.

У заяві, поширеній The New York Times, представник Apple заявив, що Apple News «прагне підтримувати якісну журналістику за допомогою перевірених бізнес-моделей реклами, передплати і комерції».


Джерело engadget

Не пропустіть