The Last of US Part I перестане бути ексклюзивом PS5 у рекордні темпи

У Мережі з’явилася інформація про те, що гра The Last of Us Part I, яка є ремейком першої та оригінальної The Last of Us, незабаром вийде на ПК – буде лише невелика затримка після виходу на PS5. Варто зазначити, що це, по суті, та сама The Last of Us, але перенесена на рушій другої частини та з урахуванням усіх особливостей та фішок PlayStation 5.

За словами Джонатана Бенайнуса, який був головним художник текстур оточення в проекті, повідомив, що гру планують випустити на ПК вже незабаром після виходу на консолях. Точних дат релізу на ПК поки немає, але варто зазначити, що реліз на PlayStation 5 запланований вже на 2 вересня. Ймовірно, мова йде про те, що різниця між виходом гри на PS5 та на ПК складе менше, ніж півроку.

Слід зазначити, що оригінальну The Last of Us вважають однією з найбільш високо оцінюваних ігор в історії. Варто зазначити, що вона так і не отримала релізу на ПК, тому з виходом ремейку у ПК-геймерів нарешті буде можливість спробувати The Last of Us – і, що важливо, з покращеною графікою.


Джерело WCCF Tech

Не пропустіть