Tesla подала в суд на колишнього співробітника за крадіжку програмного забезпечення

Компанія повідомляє, що інженер-програміст переніс файли Tesla в свій особистий Dropbox.

Tesla подала в суд на свого колишнього співробітника. Компанія стверджує, що інженер-програміст Алекс Хатілов вкрав файли з внутрішньої мережі Tesla, що пов’язані з її програмним забезпеченням Warp Drive, яке використовувалося для автоматизації багатьох бізнес-процесів компанії.

З документа, опублікованого CNBC, відомо, що компанія найняла Хатілова 28 грудня 2020 року. Через три дні він почав викрадати файли і скрипти, написані мовою програмування Python.

У своєму позові Tesla стверджує, що Хатілов переніс файли в свій особистий обліковий запис Dropbox і що він був одним з небагатьох співробітників Tesla, що мали доступ до файлів. Загалом він викрав близько 26 тис. файлів.

Сам Хатілов каже, що він «забув» про переміщення файлів. В інтерв’ю New York Post колишній інженер-програміст Tesla навіть заявив, що ненавмисно переніс файли в Dropbox і не знав, що компанія подала на нього позов, поки з ним не зв’язалася газета.

У минулому Tesla без коливань подавала в суд, щоб захистити свої конфіденційні дані. Наприклад, у 2019 році компанія подала в суд на стартап з виробництва безпілотних автомобілів Zoox, звинувативши її чотирьох співробітників, які раніше працювали в Tesla, в отриманні конфіденційних документів. Ця справа була врегульована в квітні минулого року, коли Zoox визнав, що «деякі з його нових співробітників з Tesla» дійсно володіли документами Tesla.

Джерело TheVerge
Не пропустіть