Tesla побудує “гігафабрику” в Європі

Автомобілі Tesla стають все більш популярними. Генеральний директор компанії Ілон Маск добре це знає, тому нікого не здивує, що компанії потрібна ще одна “гігафабрика”, на якій буде випускатись все більше електромобілів. Вчора Елон Маск оголосив, що четверта фабрика Tesla буде побудована в Європі.

Наступна “гігафабрика” Tesla буде побудована в Європі, а точніше біля Берліна, Німеччина. Це буде четвертою великою фабрикою Tesla у світі – дві вже є в Північній Америці, а одна ще будується в Азії. Сам Ілон Маск розповів про це через пост у Twitter. Німецький завод виготовлятиме акумулятори, приводні системи та самі автомобілі, починаючи з доступної моделі Y.

Побудова чергової “гігафабрики”, очевидно, передбачає величезні витрати, про які чудово знає Маск. Мільярдер зізнався, що хотів би почати виробництво перших автомобілів на Старому континенті вже в 2021 році, але, здається, це лише бажане мислення – на будівництво такої величезної конструкції потрібно багато часу, і я щиро сумніваюся, що вона могла бути відкрита до того часу. Не можна приховати, що новини про “гігафабрику” Тесла в Німеччині – це чудова новина для місцевої економіки. Створення багатьох нових робочих місць, а також великих грошей регулярно впливатиме на державний бюджет.

Не пропустіть