Telegram нарешті випустив преміум-версію: її особливості та ціна

Telegram випустив Premium-версію з щомісячною передплатою, яка відкриває безліч цікавих функцій для користувачів. Одразу після запуску підписки команда месенджера повідомила, що активна аудиторія його уже перевищила 700 млн осіб, додавши 200 млн за півтора роки.

Про платну версію вперше сказали 3 тижні тому і пообіцяли запустити її до кінця місяця. Проте оновлення вийшло ввечері 19 червня. З нього стало відомо, що вартість преміум-підписки складає 5 доларів на місяць.

Щоб оформити передплату, потрібно зайти в налаштування і знайти розділ Telegram Premium. Поки що це можуть зробити користувачі iPhone, оновивши месенджер до версії 8,8. Коли буде запущена версія для Android-користувачів, не повідомляється.

“Цей день стане важливою датою історії Telegram. Він знаменує не лише чергову віху у розвитку месенджера, а й початок епохи надійної монетизації відповідно до принципів Telegram. Ми переконані, що напрямок розвитку Telegram має насамперед визначатися користувачами, а не рекламодавцями. Таким чином користувачі завжди будуть нашим головним пріоритетом”, – йдеться у повідомленні розробників месенджера.

Усі функції платної підписки Телеграм:

  1. Завантаження у додаток файлів збільшується до 4 Гб.
  2. Рекламу на каналах можна буде вимкнути.
  3. Завантаження різного контенту відбуватиметься на максимальній швидкості.
  4. Можливість підключення до 4 облікових записів.
  5. Поліпшена організація чатів: у 20 тек можна додати до 200 чатів.
  6. Одночасно можна використовуваати до 20 коротких посилань.
  7. У розділі “Про себе” стало більше символів.
  8. Розшифрування голосових повідомлень після натискання відповідної кнопки.
  9. Набір смайлів та наліпок.
  10. Особливий значок біля імені.


Не пропустіть