Телефон OnePlus зі Snapdragon 690 був помічений в Geekbench. Це OnePlus Nord Lite?

Крім цього, стали відомі деталі презентації.

OnePlus Nord буде запущений через десять днів. Однак стало відомо, що цей пристрій може стати не єдиним смартфоном OnePlus середнього класу, який ми побачимо цього року.

Пристрій OnePlus під назвою «OnePlus BE2028» був виявлений в базі даних Geekbench — і це не OnePlus Nord. Загадковий апарат отримав 6 Гб оперативної пам’яті, Snapdragon 690 і ОС Android 10. OnePlus Nord ж приписують процесор Snapdragon 765 і не менше 8 Гб оперативної пам’яті.

Snapdragon 690 був анонсований минулого місяця як перший процесор 5G серії Snapdragon 600. Це 8-нм чіпсет з двома ядрами Kryo 560 з тактовою частотою 2,0 ГГц і шістьма ядрами Cortex-A55 з тактовою частотою 1,7 ГГц. Графічний процесор — Adreno 619L. Чіпсет також має підтримку Bluetooth 5.1 і Wi-Fi 6, а також підтримує дисплеї FHD + з частотою оновлення 120 Гц і дисплеї QHD + з частотою 60 Гц.

Хоча офіційна назва цього телефону невідома, є припущення, що це може бути OnePlus Nord Lite. Виробник вже підтвердив, що Nord — це лінійка доступних смартфонів, тому будь-який пристрій OnePlus, який не є флагманом, буде випущений під цією лінійкою.

Крім цього, вендор розкрив деталі AR-презентації, анонсованої раніше. Як з’ясувалося, вона буде платною — вартість віртуального квитка складе $1. Щоб приєднатися до трансляції через мобільний додаток на Android або iOS, глядачам доведеться купити код доступу на сайті індійської філії Amazon.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть