Технологія відстеження контактів хворих COVID-19 Apple і Google вже готова

Компанії Apple і Google завершили розробку технології, яка використовуватиметься для відстеження контактів хворих на COVID-19, і яка призначена для установ охорони здоров’я по всьому світу. 22 країни на п’яти континентах вже запросили API, який дозволить розробляти власні додатки для відстеження контактів.

Як і планувалося, API буде використовувати Bluetooth для обміну ключами між телефонами. Якщо користувач отримав тест із позитивним результатом на COVID-19, він може повідомити про це у додатку, яке потім відправлятиме повідомлення про це людям, з якими він міг вступити в контакт. API не збиратиме дані про місцезнаходження і не зможе ідентифікувати користувачів.

Apple і Google лише надають API; місцевим організаціям охорони здоров’я доведеться самостійно розробляти додатки для відстеження контактів. API буде обмежений одним додатком на країну — хоча, якщо країна вибрала державний або регіональний підхід, можуть бути й винятки. Кілька штатів США, в тому числі Алабама, Північна Дакота і Південна Кароліна, планують використовувати API для створення власних додатків.

Відзначимо, Великобританія заявила, що не використовуватиме технологію Apple і Google.

Джерело engadget
Не пропустіть