Superstrata представила електричний велосипед, створений 3D-друком

Бренд Arevo не є відомим в світі велоспорту. Але, схоже, це скоро зміниться — компанія з Кремнієвої долини представила електричний велосипед, виготовлений 3D-друком.

Рама виготовлена з цільного термопластичного вуглецевого волокна, що означає, що вся вона являє собою цілісний компонент. Це також підвищує міцність конструкції і знижує вагу кінцевого виробу. Вага каркаса Terra становить 1,27 кг, а вага всього велосипеда — трохи менше 11 кілограм.

Компанія запустить в продаж два варіанти: з електричним двигуном і класичну модель. Перший отримає двигун потужністю 250 Вт (з піковою потужністю 350 Вт). Максимальна заявлена ​​швидкість значиться на рівні 32 км/год. Акумулятора ж вистачить на подолання до 96 кілометрів, а на повну зарядку знадобиться 2 години.

3D-друк може бути дорогим і трудомістким, але генеральний директор Superstrata Сонні Ву каже, що він забезпечує більш міцну і довговічну раму велосипеда, а також індивідуальний дизайн, який точно сподобається клієнтам, які готові платити за індивідуальну посадку. За словами компанії, вона може створити до 250 000 унікальних комбінацій.

Класичний велосипед обійдеться в 2799 доларів. Базову електричну версію можна буде придбати за 3999 доларів, а за колеса з вуглеволокна доведеться доплатити 1699 доларів.

Джерело TheVerge

Не пропустіть