Стали відомі ключові деталі бюджетного 5G-телефону HMD Ridge

Як повідомляється, HMD працює над кількома смартфонами. До них відносяться Atlas і Skyline, про які нещодавно з’явився витік інформації, що розкриває їх дизайн і ключові характеристики. Тепер витік інформації про третій пристрій під назвою HMD Ridge здійснив той самий користувач X, тобто HMD_MEME, який поділився деталями про інші два пристрої. Останній пристрій є бюджетною пропозицією. Читайте далі, щоб дізнатися все.

HMD Ridge має схожий дизайн, як і HMD Atlas, з прямокутним островом камери, що містить два сенсори та світлодіодний спалах. Спереду Ridge має товстіші рамки порівняно з Atlas. Тут є вирівняний по центру виріз-перфоратор. Задня панель смартфона має геометричну форму і представлена у рожевому кольорі.

Що стосується основних технічних характеристик, то HMD Ridge буде оснащений 6,4-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю FHD+ і частотою оновлення 90 Гц. Він буде захищений склом Gorilla Glass 3. Пристрій буде оснащений 50-мегапіксельним основним датчиком і 8-мегапіксельною фронтальною камерою для селфі.

Як повідомляється, HMD Ridge буде працювати на базі процесора Snapdragon 480+ з підтримкою зв’язку 5G. Він буде доступний у варіантах з 4 ГБ, 6 ГБ та 8 ГБ оперативної пам’яті. Пристрій буде оснащений накопичувачами на 128 та 256 ГБ. Очікується, що смартфон буде працювати від акумулятора ємністю 5 000 мАг.

Схоже, що HMD Ridge буде тонованою версією Atlas. Крім Skyline, Atlas і Ridge, фінський бренд має ще два пристрої в розробці – Waylay і Xenon. HMD Skyline, як кажуть, буде пристроєм середнього класу з 5G, тоді як Atlas буде ексклюзивним пристроєм для США.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть