Стали відомі характеристики Samsung Galaxy A52

Samsung Galaxy A52 5G під кодовим модельним номером SM-A526B, який пройшов сертифікацію у бенчмарку Geekbench, вже не є таємницею в плані характеристик – він оснащений чіпсетом Qualcomm Snapdragon 750G, 6 ГБ оперативної пам’яті та операційною системою Android 11. Зараз у Мережі з’явилися дані про 4G-версію смартфона, звідки стало відомо, що вона працюватиме на середньобюджетному чіпсеті Qualcomm Snapdragon 720G, в парі з яким буде 8 ГБ оперативної пам’яті.

Молодшій моделі, що цікаво, вдалося випередити 5G-варіант у однопотоковому та багатопотоковому тестах потужності, а враховуючи, що тестувалися дорелізні екземпляри, не варто очікувати, що продуктивність в результаті буде саме такою. На даний момент невідомо, якою саме буде різниця між Galaxy A52 4G та Galaxy A52 5G, окрім чіпсета та об’єму пам’яті.

Samsung Galaxy A52 5G оснащений AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю FullHD+ та діагоналлю 6.5 дюйма, у верхній частині дисплея буде розташована селфі-камера. На задній панелі буде основний модуль квадрокамери з LED-спалахом. Samsung Galaxy A52 5G буде оснащений мініджеком 3.5 міліметра, товщина моделі складатиме 8.4 міліметра. Решта характеристик поки залишаються невідомими.


Не пропустіть