Стали відомі характеристики iPhone 12 Pro і 12 Pro Max

Дата презентації цих новинок Apple як і раніше залишається під питанням

Інсайдер Макс Вайнбах розкрив дані про характеристики наступних флагманських смартфонів Apple. Йдеться про моделі iPhone 12 Pro і 12 Pro Max, які отримають екрани 6,1 і 6,7 дюйма.

Передбачається, що в iPhone 12 Pro і 12 Pro Max будуть встановлені OLED-матриці з частотою оновлення зображення до 120 Гц. Молодші модифікації iPhone 12 отримають 60-герцові матриці, чого теж цілком достатньо для виведення плавної картинки.

Apple також поліпшить сканер ообличчя Face ID. Він стане мініатюрнішим, завдяки чому вдасться зменшити виріз у верхній частині екрану, крім того, буде збільшено кут огляду сканера, що дозволить розблокувати смартфон, не дивлячись безпосередньо у фронтальну камеру (наприклад, в тих випадках, коли він лежить на столі або зафіксований в утримувачі автомобіля.

Інсайдер також підтвердив, що в моделях з приставкою Pro буде використана камера з чотирма сенсорами. Вони вперше отримають датчик LiDAR (як у планшетів iPad Pro останнього покоління) для роботи з програмами та іграми у доповненій реальності.

Можливості камери теж будуть покращені. iPhone 12 Pro і 12 Pro Max отримають систему оптичної стабілізації декількох об’єктивів, вдосконалену систему обробки знімків HDR, а замість двократного зума з’явиться трьохкратний.

Дата презентації цих новинок Apple як і раніше залишається під питанням. Зазвичай Apple представляє нові айфони в десятих числах вересня, але цьогоріч може статися затримка. Через проблеми, викликані пандемією коронавіруса лінійка iPhone 12 може бути представлена ​​приблизно на місяць пізніше, тобто орієнтовно в жовтні.

Не пропустіть