Стало відомо, яким буде Samsung Galaxy A02S

Недавно смартфони Samsung Galaxy A02 та Galaxy M02 пройшли сертифікацію Bluetooth. Зараз у базі даних бенчмарка Geekbench з’явилася інша модель, яка фігурує під назвою Galaxy A02S, і очікується, що вона стане покращеною версією стандартного Galaxy A02.

Інформацію про Samsung Galaxy A02S розкрило видання Gizmochina з посиланням на інсайдера. Модель повинна отримати 3 ГБ оперативної пам’яті. На жаль, незважаючи на те, що Android 11 вже вийшов, модель вийде на десятій версії цієї операційної системи. Смартфон фігурує під модельним номером SM-A025G, у той час як стандартний Galaxy A02 був помічений у Bluetooth SIG з модельним номером SM-A025G.

У полі для чіпсета у випадку з Samsung Galaxy A02S вказано “QC_Reference_Phone”, що свідчить про те, що смартфон досі у розробці. Тим не менше, нам відомо, що модель буде оснащена бюджетним чіпсетом Qualcomm Snapdragon 450, у склад якого буде входити графічний адаптер Adreno 506.

Очікується, що характеристики Samsung Galaxy M01 будуть ідентичними, і смартфони вийдуть приблизно в той самий період. При цьому слід пам’ятати, що модель увійде до модельного ряду Galaxy M, отже, буде обмежено доступна у онлайн-магазинах та деяких офлайн-рітейлерів.

Джерело gizmochina
Не пропустіть